Paskola vestuvėms Iki 15 000 € Jūsų svajonių vestuvėms
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Paskola vestuvėms - neleiskite savo svajonių vestuvėms būti tik svajone!

Nedaugelis žmonių nesvajoja apie dideles pasakiškas vestuves, gražią šventę ir daug svečių. Tačiau geras vedėjas su grandioziniais konkursais, profesionalia fotosesija ir prabangiu vestuvių bufetu ne visada yra prieinamas. Smspinigai.lt paskola vestuvėms leidžia lengvai ir paprastai organizuoti didelę šventę! Pasirinkite reikiamą sumą, pateikite paraišką, gaukite paskolą vestuvėms - ir gaukite savo svajonių vestuves!
Paskola vestuvėms - neleiskite savo svajonių vestuvėms būti tik svajone!

Kaip Smspinigai.lt siūlo geriausias paskolas?

 • Galima leisti
  sau daugiau
 • Patikėti organizavimą
  profesionalui
 • Įsigyti gražią
  suknelę ir vestuvinius
  žiedus
 • Išvykti į
  povestuvinę
  kelionę

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?