Paskola busto remontui Patogi išeitis iš padėties
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Paskola būsto remontui - neatidėliokite namų remonto!

Neįmanoma iš anksto įvertinti visko šiame gyvenime, bet padaryti kapitalinį būsto remontą - tai beveik žygdarbis. Kartais toks remontas užtrunka mėnesius ir net metus, ypač kai neturite reikiamų lėšų. Paskola remontui yra puikus pasirinkimas tiek naujos buitinės technikos ar baldų pirkimui, tiek dabartiniam buto, namo ar vasarnamio remontui. Nesvarbu, ar jums reikia įsigyti medžiagų savo svajonių namams ar svajonių sodui statyti, ar samdyti profesionalų statybininką, kad atliktų darbą už jus - Smspinigai gali jums padėti! Mes neprašome užstato.

Tiesiog pasirinkite reikiamą sumą, pateikite paraišką, patvirtinkite savo tapatybę ir mes pervesime pinigus į jūsų sąskaitą. Remontas, statyba ir renovacija su mūsų remonto kreditu dabar!

Paskola būsto remontui - neatidėliokite namų remonto!

Kodėl verta rinktis paskolą būsto remontui?

 • Solidžios
  sumos
 • Papildomo
  kredito galimybė
 • Greitas
  atsakymas
 • Patogi išeitis
  iš padėties

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?