Kreditas sveikatos reikmėms Iki 5000 € - gera investicija į savo sveikatą
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Mėnesio įmoka nuo nuo --,--€ / mėn*
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Kas yra kreditas sveikatos reikmėms?

Sako – sveikatos nenusipirksi. Ir tai tiesa. Ją reikia saugoti nuo jaunystės. Laikui bėgant vis daugiau ir daugiau tenka investuoti į save ir savo sveikatą. Brangiai kainuojančios operacijos ir vaistai, elementarus dantų gydymas ar plastinė chirurgija – visa tai įkandama toli gražu ne kiekvienam mūsų. Kreditas medicininėms reikmėms gali Jums padėti. Neverta atidėti rytojui to, ką reikia padaryti šiandien! Mylėkite save ir rūpinkitės savimi!
Kas yra kreditas sveikatos reikmėms?

Kreditas medicininėms reikmėms

 • Investicija
  į sveikatą
 • Patogus
  grąžinimas
 • Galima grąžinti
  anksčiau laiko
 • Kreditą
  lengva gauti

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!