Paskola medicinos paslaugoms Iki 15000 € - gera investicija į savo sveikatą
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Kas yra paskola medicinos paslaugoms?

Sakoma, kad negalima nusipirkti sveikatos. Ir tai tiesa. Ji turi būti išsaugota nuo mažens. Laikui bėgant, jūs turite vis daugiau investuoti į save ir savo sveikatą. Brangios operacijos ir vaistai, pagrindinis dantų gydymas ar plastinė chirurgija yra sunkiai pasiekiama. Smspinigai.lt paskola medicinos paslaugoms gali būti naudojama mokėti už grožio procedūras ir paslaugas arba pirkti įvairius sveikatos ir grožio produktus - tai apima viską nuo dantų priežiūros ir lazerinės akių chirurgijos ar estetinės chirurgijos. Jums gali padėti paskola medicinos paslaugoms. Neatidėkite rytojui to, ką reikia nuveikti šiandien! Mylėkite save, rūpinkitės savimi ir investuokite į save!
Kas yra paskola medicinos paslaugoms?

Priežastys, kodėl verta rinktis paskolą medicinos reikmėms

 • Investicija
  į sveikatą
 • Patogus
  grąžinimas
 • Galima grąžinti
  anksčiau laiko
 • Kreditą
  lengva gauti

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?