Naujo automobilio rakteliai laukia Jūsų! Kreditas iki 15 000 € itin mažomis palūkanomis į Jūsų sąskaitą
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Paskola automobiliui - važiuokite dabar ir mokėkite vėliau!

Automobilio paskola tinka įsigyti bet kokią motorinę transporto priemonę: automobilį, motociklą, jachtą ar net žvejybos laivą. Automobilio paskolą taip pat galite naudoti savo transporto priemonės remonto išlaidoms finansuoti. Automobilio paskolai siūlome palankias sąlygas - mažą sutarties mokestį, mažas palūkanų normas ir lanksčią paskolos sumą nuo 100 - 15 000€. Kreipimasis dėl automobilio paskolos yra greitas ir lengvas, o sprendimas suteikti kreditą priimamas daug greičiau nei sprendimas išnuomoti transporto priemonę. Nereikia jokių mokesčių ar kasko, jūs iš karto būsite savo naujos transporto priemonės savininku!
Paskola automobiliui - važiuokite dabar ir mokėkite vėliau!

Kodėl turėtumėte pasirinkti Smspinigai.lt automobilio paskolą?

 • Rinkitės
  automobilį
 • Nėra pradinio
  įnašo
 • Automobilis iš
  karto Jūsų
 • Nereikalaujama
  kasko

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?