Kreditas pomėgiams Imk kreditą ir gyvenk gražiai
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Kas yra kreditas pomėgiams?

Dabar kaip niekada madinga turėti mėgiamą užsiėmimą. Jei tu niekuo neužsiimi, tu netobulėji ir nesiilsi. Pomėgius rinkitės tuos, kurie Jums prie širdies. Skirkite jiems laiko, nes tai su malonumu praleistas laikas sau ir dėl savęs. Bet kur rasti lėšų hobiui ir mėgstamam užsiėmimui, reikalaujančiam finansų? Gaukite kreditą savo pomėgiams. Žiemą slidinėti Alpių kalnuose, tyrinėti povandeninį Raudonosios jūros pasaulį, šokinėti su parašiutu ar tiesiog jaukiai leisti laiką savo vasarnamyje ir puoselėti dekoratyvinius augalus – pomėgiai gali būti labai skirtingi. Dabar Jūs jau galite mėgautis savo laisvalaikiu. Gauk kreditą ir gyvenk įdomiai!
Kas yra kreditas pomėgiams?

Kodėl verta rinktis SMSPinigai.lt paskolą laisvalaikiui ir pomėgiams?

 • Pomėgiai gali
  brangiai kainuoti
 • Patogus
  grąžinimo terminas
 • Gyvenimas
  įdomesnis
  kai turi hobį
 • Rinkis kredito
  sumą pomėgiams
  ir gyvenk gražiai

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki!
Mūsų konsultantai dirba I-V: 8:00 – 20:00 ir VI-VII: 10:00 – 18:00.
Rekomenduojame Jums siųsti savo klausimą elektroniniu paštu info@nordecum.lt, nurodant savo klausimą ir kontaktinius duomenis, kurie padėtų su Jumis susisiekti. Tai leis efektyviai išspręsti Jūsų klausimą.