Kreditas atostogoms Rinkitės savo svajonių atostogas
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Paskola atostogoms - neatidėliokite savo atostogų!

Artėja atostogų sezonas ir nepakanka pinigų, kad jis įvyktų? Skolintis iš draugų? Neatostogauti? Yra paprastesnis sprendimas. Pasiimkite paskolą atostogoms ir išeikite atostogauti. Populiari atostogų paskola yra tiems, kurie nori pamatyti pasaulį. Svajojate aplankyti šalį? Kreditas padės jums įsigyti keltų ar lėktuvų bilietus, įgyvendinti seną svajonę keliauti traukiniu. Jei nenorite išvykti į užsienį, šia paskola galite pasinaudoti išsinuomavę automobilį, užsisakę gražų vietinį būstą ir pasivažinėti po gražius Lietuvos kaimus. Neatsispirkite savo svajonei. Mes siūlome paskolą atostogoms, todėl pradėkite planuoti savo atostogas jau dabar!
Paskola atostogoms - neatidėliokite savo atostogų!

Kodėl verta rinktis Smspinigai.lt atostogų paskolą

 • Rinkis savo
  svajonių atostogas
 • Kreditas
  iki 15000 €
 • Paprasta
  paraiškos forma
 • Įgyvendink
  savo svajonę

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?