Hipotekos paskola - galimybė įsigyti didesnius pirkinius Puiki galimybė atsikratyti skolų
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui, jei su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito bendra suma 10 000 Eur, kredito sutarties trukmė – 6 metai, fiksuota metinė palūkanų norma – 13,95 %, bendros kredito kainos metinė norma būtų 15,10 %, bendra kredito gavėjo mokama suma – 14 816,82 Eur, įmokos suma – 205,79 Eur, kredito įmokų skaičius - 72.

Įsipareigojimų pagal kredito sutartį įvykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto įkeitimu. Netinkamas kredito sutarties vykdymas sukelia riziką prarasti nuosavybės teisę į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Hipoteka – kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą

Hipoteka arba paskola su užstatu yra paskolos rūšis, kurioje paskolos gavėjas užtikrins savo finansinių įsipareigojimų kreditoriui vykdymą su nekilnojamojo turto įkeitimu - namu, butu ar kitu nekilnojamuoju turtu.

Hipoteka yra patogiausias sprendimas tais atvejais, kai jums reikia didesnės pinigų sumos - su šia hipoteka (paskola su ikeitimu) galite gauti iki 100 000 €. Jei turite butą ir jums reikia pinigų namų remontui ar kitam didelės vertės pirkiniui, smspinigai gali jums padėti su hipotekos paskola (paskola su ikeitimu)! Kai nekilnojamas turtas yra įkeistas, galite jį toliau naudoti asmeniniais, šeimos ir namų ūkio tikslais. Už pinigus, gautus įkeitus jūsų butą, namą, vasarnamį ar kitą nekilnojamąjį turtą, galėsite įgyvendinti ilgai puoselėtus planus.

Smspinigai.lt hipotekos sąlygos:

 • Gavėjo amžius nuo 24 - 60 metų
 • Paskolos suma nuo 1000 iki 100 000 €
 • Kredito suma iki 80 % įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės
 • Palūkanos nuo 14 % per metus
 • Galima 12 mėnesių pertrauka nuo mokėjimų
 • Grąžinimo terminas iki 30 metų
Pateikti paraišką
Hipoteka – kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą
 • Kredito suma
  iki 100 000 €
 • Maža
  palūkanų norma
 • Greitas
  grąžinimo terminas
 • Galimybė
  atsikratyti skolų

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki!
Mūsų konsultantai dirba I-V: 8:00 – 20:00 ir VI-VII: 10:00 – 18:00.
Rekomenduojame Jums siųsti savo klausimą elektroniniu paštu info@nordecum.lt, nurodant savo klausimą ir kontaktinius duomenis, kurie padėtų su Jumis susisiekti. Tai leis efektyviai išspręsti Jūsų klausimą.