Paskola mokslams Mokytis niekada nevėlu
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Paskola mokslams - Dar vienas žingsnis link asmeninio tobulėjimo

Gauti išsilavinimą kiekvienais metais tampa vis didesne prabanga, nes daugelis žmonių susiduria su sunkumais gauti tinkamą finansavimą studijoms arba negali imti tradicinės paskolos studijoms. Švietimas yra investicija į save ar savo vaikus. Ar tai atsipirks? Neabejuok. Bet kokia patirtis mums yra reikalinga ir naudinga. Švietimas ir mokymas yra ne tik aksesuaras, leidžiantis mums augti viduje, bet ir karjeros galimybė. Niekada nenustokite mokytis, nes tobulumui nėra ribų. Paskola mokslams leidžia jums eiti į universitetą, lankyti užsienio kalbų kursus ir mokėti už savo išsilavinimą užsienyje iki 15000 € per 6 metų laikotarpį.
Paskola mokslams - Dar vienas žingsnis link asmeninio tobulėjimo

Kodėl verta rinktis Smspinigai.lt paskolą mokslams?

 • Gera investicija
  į ateitį
 • Kreditas, leidžiantis
  pasirinkti
 • Patogus kredito
  grąžinimo terminas
 • Mokytis niekada
  nevėlu

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki!
Mūsų konsultantai dirba I-V: 8:00 – 20:00 ir VI-VII: 10:00 – 18:00.
Rekomenduojame Jums siųsti savo klausimą elektroniniu paštu info@nordecum.lt, nurodant savo klausimą ir kontaktinius duomenis, kurie padėtų su Jumis susisiekti. Tai leis efektyviai išspręsti Jūsų klausimą.