Kreditas švietimui Mokytis niekada nevėlu
Pasirinkite sumą ir terminą
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo.
Mėnesio įmoka nuo nuo --,--€ / mėn*
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1218,74 €, mėnesio įmoka – 50,78 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito sumos, termino ir metų palūkanų dydžio bendros vartojimo kredito kainos metinė norma gali būti nuo 21,99% iki 59,95 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 50,78 € iki 83,34 €.

Kas yra kreditas mokslams?

Kiekvienais metais išsilavinimo įgijimas tampa vis didesne prabanga. Taip, išsilavinimas – tai indėlis į save arba savo vaikus. Ar atsipirks? Net neabejokite. Bet kuri patirtis yra mums reikalinga ir naudinga. Švietimas ir kvalifikacijos kėlimas – tai ne tiesiog priedas, leidžiantis mums augti viduje, tai kartu ir galimybė padaryti karjerą. Nenustokite mokytis niekada, nes tobulumui ribų nėra. Kreditas mokslams leis Jums studijuoti universitete, lankyti užsienio kalbų kursus, apmokėti mokslų užsienyje išlaidas.
Kas yra kreditas mokslams?

Kreditas mokslams

 • Gera investicija
  į ateitį
 • Kreditas, leidžiantis
  pasirinkti
 • Patogus kredito
  grąžinimo terminas
 • Mokytis niekada
  nevėlu

Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!

 1. Pasirink sumą ir terminą
 2. Pateikti paraišką
 3. Pinigai tavo sąskaitoje
Pateikti paraišką kreditui gauti paprasta!