Kredito kortelė + 2% cashback Pasirink limitą ir užsisakyk kortelę nemokamai!
Tobula kreditinė kortelė laukia savininko Naudokitės kortele ir uždirbkite su kiekvienu apsipirkimu
Limitas:
* Čia pateiktas preliminarus skaičiavimas ir jis gali skirtis nuo Jums pasiūlytų sąlygų, kurios priklauso nuo Jūsų duomenų ir kreditinio reitingo. Kredito kortelės limito terminas - 3 metai.
Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 900 € 30 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 19 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1123,45 €, mėnesio įmoka – nuo 30 €, mėnesio administravimo mokestis - 0 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 17,39 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €. Priklausomai nuo kredito limito sumos ir termino metų palūkanos gali būti nuo 19 % iki 74 %, mėnesio įmoka gali būti nuo 44,28 € iki 60,41 €.

Kredito kortelė su 5000 € limitu - sukurta Tau ir dėl Tavęs

Kredito kortelė su Jums skirtu limitu iki 5000 € ir cashback. Kas tai yra kredito kortelė - mes nepasakosime. Tiesiog norime pabrėžti, kuo unikali būtent šį kredito kortelė. Ši kortelė iš esmės yra Nordecum suteikiama kredito linija, apie kurią daugelis jau yra girdėjęs.

Naujoji Nordecum logotipu pasipuošusi kredito kortelė yra išleista mūsų patikimo partnerio ir visoje Europos Sąjungoje veikiančio mokėjimo paslaugų teikėjo “Wallester AS“, naudojančio VISA tinklą ir pažymėta VISA.

Nordecum logotipu pažymėta kredito kortelė - tai būtina ir puiki galimybė naudotis visomis Jums įprastomis kredito kortelės paslaugomis ir kartu gauti cashback nuo savo pirkinių. Jei visada atsargoje norite turėti pinigų, ši kortelė yra tai, ko Jums reikia!

Užsakę šią partnerio “Wallester AS“ išleistą kredito kortelę, gausite ne tiesiog plastikinę kortelę, o unikalią Nordecum logotipu pažymėtą kredito kortelę! Kortelė, kurioje bus Jums skirtas Nordecum teikiamas limitas, galimybė atsiskaityti už pirkinius internetu ir, svarbiausia, visi pirkiniai bus apdovanoti 2% cashback, t.y. tiek pinigų Jums grįš nuo kiekvieno pirkinio. Daugiau apie cashback rasite čia...

Kredito linija ar kredito kortelė? Žinoma, kad kredito kortelė! Nepamirškite apie bekontakčius mokėjimus - naudodamiesi Nordecum logotipu paženklinta kortele galite mokėti, kaip Jums patinka! Beje, galite pasirinkti Jums patogią mėnesio kredito įmokos mokėjimo datą. Mes garantuojame mažą mėnesio įmoką ir lankstų grąžinimo grafiką.

Užsisakykite kredito kortelę su Nordecum logotipu šiandien nemokamai tiesiai į savo pašto dėžutę ir pradėkite užsidirbti cashback!

Kodėl Tau reikalinga ši kredito kortelė?

 • Limitas iki
  5000 €
 • Kiekvienas atsiskaitymas
  garantuoja 2% cashback
 • Mažos kortelės
  mėnesio palūkanos
  nuo 1.5%
 • Galimybė pasirinkti
  kredito įmokos dieną
 • Kortelė turi bekontakčių
  mokėjimų funkciją

Užsisakant kortelę visos
kitos paslaugos 0 €:

 • Sutarties mokestis 0 €
 • Mėnesio mokestis 0 €
 • Kortelės užsakymas 0 €
 • Abonentinis mokestis 0 €
Pateikti paraišką
%brand% kredito kortelė

Kredito linijos ir vartojimo kredito palyginimas

Kredito kortelė Vartojimo kreditas
 Maksimali kredito suma 5000 € 7500 €
 Paraiška įvertinama per 2-3 minutes
 Galimybė gauti kredito kortelę
 Administravimo mokestis 0%
 Sutarties terminas Neterminuota Terminuota
 Palūkanos skaičiuojamos nuo Tik nuo panaudotos dalies Nuo visos kredito sumos
 Galimybė pasirinkti įmokos dieną
 Naudotis kreditu galima 24 h per parą Paraiškos vertinamos 8-21 h
 Grįžta pinigai (cashback)

Kaip užsisakyti kredito kortelę?

 1. Užsiregistruok ir pateik paraišką
 2. Gausi asmeninį pasiūlymą
 3. Kredito kortelė pakeliui pas tave
Užsisakyti %brand% kredito kortelę labai paprasta!
CHAT – konsultacija
Sveiki! Kuo mes galime Jums padėti?