Kredito atostogos iki 6 mėn. Kredito palūkanos nesikeičia!

Kreditas

Koks kreditas man tinka?

Pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie priežastį, kodėl jums reikia papildomo kredito. Kredito paėmimo priežastys yra skirtingos, todėl yra skirtingi sprendimai skirtingoms situacijoms, ar tai būtų tradicinės mažos paskolos ar kredito limitai. Vartojimo paskola yra praktiškesnis sprendimas didesniam pirkimui ir yra skirtas klientams, norintiems skolintis nustatytam laikotarpiui. Kredito kortelė ir greitasis kreditas yra skirti situacijoms, kai kreditas reikalingas greitai ir netikėtai. Kreditinės kortelės leidžia jums nuspręsti, kada ir kiek grąžinti, todėl jos tinka lankstesniems sprendimams.

Į ką atkreipti dėmesį imant kreditą?

Gerai pagalvokite, ar jums tikrai reikia papildomo kredito. Apsvarstykite, kad įsipareigojate reguliariai mokėti, ir kad dalis jūsų mėnesinių pajamų bus skirta pasiskolintų pinigų mokėjimui. Geriausia sudaryti mėnesinį biudžetą, kuris suteikia jums idėją apie jūsų faktines pajamas ir išlaidas. Tačiau, jei nuspręsite imti papildomą kreditą, įsitikinkite, kad patikrinote sąlygas, kuriomis galite jį gauti.

Smspinigai.lt siūlo įvairius kreditus ir paskolas:

Kodėl verta imti kreditą iš Smspinigai.lt?

  • Naujiems klientams kreditas iki 1000 € iki 1 metų laikotarpiui nemokamai
  • Grąžinimo terminas nuo 90 dienų iki 6 metų
  • Kreditai be užstato iki 1000 €
  • Patogi mobilioji versija bet kokiam telefonui
  • Daugybė kredito apmokėjimo būdų
  • Mažos palūkanos!
Tapkite Smspinigai.lt klientu ir pasinaudokite pačiais geriausiais pasiūlymais bei sąlygomis!
CHAT – konsultacija
Sveiki!
Mūsų konsultantai dirba I-V: 8:00 – 20:00 ir VI-VII: 10:00 – 18:00.
Rekomenduojame Jums siųsti savo klausimą elektroniniu paštu info@nordecum.lt, nurodant savo klausimą ir kontaktinius duomenis, kurie padėtų su Jumis susisiekti. Tai leis efektyviai išspręsti Jūsų klausimą.